Asystent

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Asystent
Miejsce pracy: Dorohusk
Numer: StPr/21/1429
OBOWIĄZKI:
Przeprowadzanie granicznych kontroli sanitarnych środków spożywczych pochodzenia roślinnego oraz materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Sprawowanie nadzoru p/epidemicznego na nadzorowanych przejściach granicznych. Przeprowadzanie kontroli obiektów w ramach nadzoru bieżącego. Przygotowywanie sprawozdań i analiz. Realizacja polityki jakości. Wprowadzanie wyników pracy do odpowiednich baz danych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: chemia
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Biologia
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Specjalista zdrowia publicznego
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: profesjonalna obsługa komputera
Uprawnienia: zaangażowanie w pracę
Uprawnienia: obsługa komputera-pakiet office
Uprawnienia: sumienność

Wymagania inne:

Od kandydatów wymagane jest: wykształcenie wyższe drugiego stopnia, kierunek biologia lub zdrowie publiczne lub chemia lub technologia żywości, specjalizacja w dziedzinach medycyny mających zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej lub studia podyplomowe w zakresie odpowiadającym tym specjalizacjom. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera środowisko WINDOWS, pakiet MS Office, prawo jazdy kat. B, min. 3 lata stażu pracy na podobnym stanowisku. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Znajomość ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej, o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, o bezpieczeństwie żywności i żywienia. komunikatywność i sumienność i zaangażowanie. Oferty należy przesłać na adres m.kiryczuk@pis.gov.pl, listownie lub złożyć w siedzibie Stacji.

Miejsce pracy:

Dorohusk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie