Asystent projektanta branży drogowej

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu
Miejsce pracy: Zamość
Numer: StPr/21/0764
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie opracowań projektowych, koncepcji programowo-przestrzennych, projektów budowlanych i wykonawczych, weryfikacja dokumentacji kontraktowej, reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego, koordynowanie projektów, terminowe wykonywanie powierzonych obowiązków oraz ich wykonywanie w taki sposób, aby zapewnić koordynację pracy pozostałych członków personelu, wykonywanie swoich obowiązków sumiennie i odpowiedzialnie w sposób odpowiadający standardowi staranności, wymaganej od osoby zajmującej się obsługą inwestycji i niepodejmowaniu działań na niekorzyść Pracodawcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe techniczne branży drogowej (budownictwo branży drogowej lub pokrewne). Znajomość przepisów:ustawy o drogach publicznych (Dz.U. z 2016r. poz. 1440 t.j.),ustawy prawo budowlane (Dz. U. z 2016r., poz. 290 t.j.),rozporządzenia Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie (Dz. U. z 2016r., poz. 124 t.j.),Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisko Projektanta.

Miejsce pracy:

Zamość

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu