Asystent prawny

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/0313
OBOWIĄZKI:
sporządzanie projektów pism i wniosków, wykonywanie prac kancelaryjnych, monitorowanie statusu spraw w sądach, urzędach itp., prace administracyjno-biurowe, analiza orzecznictwa i aktów prawnych, zapoznawanie i analiza akt sprawy;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Asystent prawny
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze, specjalizacja: aplikacja adwokaca
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: Obsługa klienta

Wymagania inne:

umiejętność obsługi programów prawniczych (LexOmega, Legalis); doświadczenie w pracy w kancelarii; obsługa klienta min. 6 miesięcy; aplikant adwokacki.

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie