Asystent ds. szkoleń

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/20/2344
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie dokumentacji przebiegu procesu kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych w formie papierowej i elektronicznej, obsługa Systemu Monitorowania Kształcenia Pracowników Medycznych, powielanie materiałów dydaktycznych, udzielanie informacji, sporządzanie zestawień, sprawozdań, przygotowywanie projektów pism, umów, obsługa urządzeń biurowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostałe pielęgniarki z tytułem specjalisty
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: pielęgniarstwo/położnictwo
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Położna – prawo wykonywania zawodu
Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
Uprawnienia: Obsługa internetu
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: obsługa poczty elektronicznej
Uprawnienia: Obsługa programów pakietu MS OFFICE

Wymagania inne:

obsługa urządzeń biurowych: telefon, fax, skaner, kopiarka, komunikatywność, umiejętność precyzyjnego wypowiadania się-rzeczowość wypowiedzi, umiejętność nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy zespołowej, podzielność uwagi doświadczenie zawodowe 5 lat ponadto mile widziane doświadczenie z obszaru kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie