Asystent / Asystentka Projektanta

Miejsce pracy: Lublin
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie głównego Projektanta w codziennych zadaniach:
    • przygotowywanie prezentacji
    • dokumentacji projektowej
    • wizualizacji
  • Wsparcie w zarządzaniu harmonogramami projektów
  • Archiwizowanie dokumentów
  • Zbieranie i analizowanie danych niezbędnych do stworzenia projektów
  • Udział w spotkaniach z klientami i kontrahentami
  • Monitorowanie trendów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: architektura, design, budownictwo
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Programów graficznych
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju umiejętności i zdobywania cennego doświadczenia
  • Pakiet szkoleń wspierających rozwój zawodowy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
  • Benefity (ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport)