Administrator it

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/24/2223
OBOWIĄZKI:
Praca na stanowisku Administratora IT obejmuje bieżące zarządzanie i utrzymanie architektury sieciowej, serwerowej. Do obowiązków należy także aktualizacja urządzeń i systemów, utrzymanie i zarządzanie bazami danych, pocztą elektroniczna, itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: znajomość Linux server, VMWare, Hyper-V w zakresie konfiguracji oraz zarządzania
Uprawnienia: specjalistyczna wiedza z zakresu informatyki: znajomość zagadnień związanych z architekturą, funkcjonowaniem i bezpieczeństwem sieci komputerowych, znajomość konfiguracji aktywnych urządzeń sieciowych, znajomość konfiguracji urządzeń Unified Threat Management, znajomość systemów Windows Server, Linux na poziomie administratora, znajomość technologii bazodanowych, znajomość budowy sprzętu teleinformatycznego, znajomość trendów i kierunku rozwoju technik informatycznych i informacyjn
Uprawnienia: administrator sieci komputerowych

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : obsługa i administracja systemów zarządzania bazami danych (Oracle, MS SQL Server, MySQL, PostgreSQL).[Umiejętność 2] : zarządzanie serwerami i usługami sieciowymi (Active Directory, DNS, DHCP, FTP, HTTP/HTTPS, VPN). KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:- osobisty z CV: ul. Pocztowa 54, 22-100 Chełm- telefoniczny: 512 254 329- można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: dhuszcz@panschelm.edu.pl Z wybranymi kandydatami pracodawca ustali termin spotkania w sprawie pracy.

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Praca lubelskie