Praca: Specjalista ds. sprzedaży portalu Travelking

Ogłoszenie numer: 2423743, z dnia 2019-04-29

Travelking to największy czeski i słowacki portal zorientowany na sprzedaż pakietów pobytowych. Od roku 2014, w którym rozpoczęliśmy naszą działalność, udało nam się zostać numerem jeden w naszej branży. Dziś Travelking prezentuje oferty z ośmiu krajów Europy.

Historię Travelkingu możesz przeczytać na stronie pisma „Forbes”

Specjalista ds. sprzedaży portalu Travelking

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

  • Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych w sektorze ruchu turystycznego
  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi partnerami handlowymi
  • Komunikacja z menedżerami hotelów
  • Przygotowywanie produktów rynkowych
  • Udział w tworzeniu nowych projektów

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w branży handlowej
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Rzetelność, zorganizowanie, orientacja na osiągnięcie celu

Interesuje nas współpraca wyłącznie z profesjonalnymi handlowcami.

Dodatkowe atuty

  • Orientacja w branży ruchu turystycznego
  • Znajomość języka słowackiego / angielskiego / węgierskiego / niemieckiego lub innego
  • Własny samochód

Oferujemy

Benefity dla pracowników

  • Forma współpracy: umowa o pracę
  • STAŁA PENSJA 800 EURO + PROWIZJA = wysokie zarobki
  • Telefon, komputer i inne benefity.

Postępowanie rekrutacyjne odbędzie się w Brnie!