Praca: Operator maszyn CNC

Ogłoszenie numer: 1921110, z dnia 20-02-2018

Poszukuje do pracy wykwalifikowanych osób na stanowisko:

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy:

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Belgia

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętność  obsługi maszyn sterowanych numerycznie (MAZAK)
  • Kontrola wykonanych elementów zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem obróbki, wprowadzanie drobnych modyfikacji do programów CNC
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego -warunek konieczny

Oferujemy

  • Pracę od zaraz
  • Wysokie wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i umiejętności
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, organizacja wyjazdu, bezpłatne zakwaterowanie i dojazdy, pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia)
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/operator-maszyn-cnc_1921110.html