Praca: Operator maszyn budowlanych z językiem niemieckim (k/m/d)

Ogłoszenie numer: 2490328, z dnia 2019-06-12

Agencja Zatrudnienia Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. (nr wpisu do rejestru 8474) spółka córka niemieckiej firmy Meyer Fachkräfte z siedzibą w Erfurcie poszukuje kandydatów (k/m) do pracy w Niemczech na stanowisko:

Operator maszyn budowlanych z językiem niemieckim (k/m/d)

Miejsce pracy: lubelskie

Nr Ref.: OMB/05/2019

Opis stanowiska

  • Miejsce pracy: Niemcy, Walschleben (Turyngia)
  • kierowanie koparką lub walcem w przedsiębiorstwie zajmującym się budową dróg
  • inne prace pomocnicze
  • dbanie o powierzony sprzęt

Wymagania

  • dobra znajomość j. niemieckiego w mowie – warunek konieczny
  • odpowiednie uprawnienia
  • doświadczenie w pracy z wykorzystaniem maszyn budowlanych
  • dbałość o stan maszyny pod względem technicznym
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę
  • stawka początkowa od 12,25 do 14 euro brutto/h
  • pomoc w organizacji zakwaterowania
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • stała pensja oraz dodatek świąteczny