Lekarz poz

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Lekarz poz
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/20/1989
OBOWIĄZKI:
sprawowanie opieki medycznej w ramach podstawowej opieki zdrowotnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Lekarz - specjalista medycyny rodzinnej
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne

Wymagania inne:

Wymagania: specjalista medycyny rodzinnej lub w trakcie specjalizacji lub bez specjalizacji z uprawnieniami lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub lekarz z aktualnym prawem wykonywania zawodu. Doświadczenie zawodowe mile widziane.Godziny pracy: I zmiana 7.00-14.35, II zmiana 10.25-18.00.Miejsce pracy: MSP ZOZ w Chełmie Przychodnia Nr 1 - ul. Wołyńska 11 i Przychodnia Nr 2 - ul. Połaniecka 11, 22-100 Chełm.KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:- osobisty: ul. Wołyńska 11, 22-100 Chełm- telefoniczny: 82-563 05 19- można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: info@mspzozchelm.pl

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 40 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie