Praca: Księgowa Ksiąg Handlowych

CashDirector SA wprowadzająca na rynek nowoczesne narzędzia do obsługi księgowej online: mKsięgowość, Superksiegowa.pl, CostKiller poszukuje osoby na stanowisko:

Księgowa Ksiąg Handlowych
Miejsce pracy: Lublin
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie ksiąg handlowych powierzonych Klientów, pod nadzorem głównej księgowej
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów;
  • Udział w rozliczaniu podatków (VAT, CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów;
  • Udział w przygotowywaniu raportów, sprawozdań finansowych, miesięcznych bilansów, rachunków wyników;
  • Komunikacja z Klientami.
Oczekiwania:
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w prowadzeniu ksiąg handlowych w biurze rachunkowym;
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT/MSSF);
  • Znajomość aplikacji biurowych, w szczególności excel;
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne;
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu ENOVA 365.
Oferujemy:
  • pracę w prestiżowej innowacyjnej firmie;
  • dobrą atmosferę w miłym, młodym i zgranym zespole;
  • rozwój kwalifikacji w kierunku Głównej Księgowej wg modelu amerykańskiego;
  • indywidulaną ścieżkę kariery;
  • premie za wydajność i efektywność pracy;
  • dodatkowe benefity pozapłacowe.