Kontroler jakości

Fabryka Kabli ELPAR Spółka z o.o. należy do grona największych krajowych dostawców kabli i przewodów.

W związku z uruchomieniem nowego zakładu produkcyjnego, poszukujemy osób na stanowisko

Miejsce pracy: Parczew
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • obsługa urządzeń pomiarowych;
  • prowadzenie testów wewnętrznych:
    • kontrola surowców i komponentów używanych do produkcji
    • kontrola między operacyjna półwyrobów
    • kontrola jakości wyrobów gotowych: kabli i przewodów;
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych badań;
  • opracowywanie wymogów jakościowych;
  • tworzenie i aktualizacja planów kontroli: surowców, półwyrobów i wyrobów gotowych;
  • opracowywanie dokumentacji jakościowej;
  • ciągłe aktualizowanie wiedzy na temat wymogów jakościowych;
  • wdrażanie działań mających na celu eliminację braków produkcyjnych i reklamacji;
  • monitorowanie wskaźników jakościowych;
  • prowadzenie szkoleń pracowników;
  • prowadzenie audytów wewnętrznych.
WYMAGANIA:
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym: 6:00-14:00, 14:00-22:00;
  • wykształcenie średnie techniczne – elektryczne lub elektroniczne;
  • mile widziane uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń i sieci grupy 1 na stanowisku Eksploatacji  (uprawnienia  SEP 1 kV);
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.
OFERUJEMY:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • wynagrodzenie rosnące wraz z rozwojem zawodowym;
  • pakiet benefitów, w tym m.in. ubezpieczenie grupowe, świadczenia świąteczne, paczki dla dzieci, wyprawka szkolna dla dzieci, karnet na basen