Praca: Konsultant ds. umawiania spotkań

Ogłoszenie numer: 2211222, z dnia 2018-12-17

W związku z dynamicznym rozwojem działu sprzedaży poszukuje Konsultanów do umawiania spotkań.

Konsultant ds. umawiania spotkań

Miejsce pracy: lubelskie / Zamość

Opis stanowiska

  • Lubisz rozmawiać z ludźmi?
  • Masz dużo pomysłów?
  • Jesteś kreatywny?
  • Chcesz pracować według własnych potrzeb?

Dołącz do nas, nie będziesz żałował!

Wymagania

  • nastawienie na cel
  • otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • chęć nauki i rozwoju
  • umiejętność organizacji swojego czasu pracy

Reszty jesteśmy w stanie Cię nauczyć.

Oferujemy

  • wynagrodzenie godzinowe 14,00 zł/h + wynagrodzenie prowizyjne
  • uczestnictwo w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole
  • pakiet szkoleń startowych
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę dla osób w każdym wieku