Elektromonter - Palacz

SEDAR S.A.

Zatrudni pracownika na stanowisko:

Siedziba firmy: Międzyrzec Podlaski

OPIS STANOWISKA:

  • Zabezpieczenie sprawności funkcjonowania Zakładu w zakresie systemów i instalacji elektrycznych, automatyki.
  • Utrzymanie w sprawności technicznej zakładowych urządzeń i instalacji.
  • Prowadzenie prac konserwacyjno-remontowych.
  • Usuwanie bieżących awarii.
  • Obsługa pieca grzewczego CO
  • Pomoc przy pracach technologicznych w ZWD
  • Praca w systemie pracy równoważnym.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. zawodowe kierunkowe.
  • Uprawnienia SEP do 1 KV.

OFERUJEMY:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Adekwatne do zatrudnienia warunki płacy
  • Ciekawy pakiet socjalny: talony świąteczne, wczasy „pod gruszą”, dofinansowanie do zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27081997r. Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 923 ze zm.