Automatyk - Elektryk

Ogłoszenie numer: 2711788, z dnia 2019-10-25

Remonty i modernizacje obrotowych podgrzewaczy powietrza (urządzenia mechaniczne przy kotłach energetycznych).

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie / Motycz, gmina Konopnica

Opis stanowiska

  • Projektowanie układów elektrycznych i AKPiA
  • Projektowanie algorytmów i struktur do sterowania w systemach nadrzędnych DCS
  • Dobór materiałów i podzespołów do projektowanych układów
  • Sporządzanie specyfikacji materiałowej i projektowej
  • Nadzór autorski nad montażem zaprojektowanych układów
  • Opieka serwisowa zabudowanych układów, wykonywanie prac konserwacyjnych i modernizacyjnych
  • Prowadzenie uzgodnień z przedstawicielami Zamawiającego
  • Sporządzanie kosztorysów ofertowych w branży elektrycznej i AKPiA

Wymagania

  • Wykształcenie: inżynier elektryk lub automatyk lub wykształcenie pokrewne
  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektroniki i mechatroniki
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy)
  • Podstawowa umiejętność programowania sterowników PLC HMI (Siemens, Fanuc itp.)
  • Możliwość okresowych wyjazdów służbowych
  • Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
  • Uprawnienia SEP
  • Wiedza / doświadczenie w zakresie pneumatyki
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów i ofert
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Prace na pełnym etacie w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku (24 lata)
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (dodatkowo wynagrodzenie za prace w nadgodzinach oraz premie uznaniowe)
  • Praca w systemie jednozmianowym (7:00 – 15:00)
  • Praca w młodym zespole i w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji