Aparatowy w obszarze produkcji koncentratów

Powiatowy Urząd Pracy w Rykach
Miejsce pracy: Ryki
Numer: StPr/21/0824
OBOWIĄZKI:
- obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii technologicznej do produkcji zagęszczonego soku owocowego (wyparka UNIPECTIN i APV),- obsługa stacji filtracji UV oraz filtra sterylnego ACB- rozładunek wodny surowca, obsługa rynien spławowych oraz armatek wodnych do hydrotransportu surowca na produkcję,- obsługa młynów rozdrabniających.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Znajomość zasad funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych, mile widziane uprawnienia SEP E2, elastyczność i dostosowanie się.Pracodawca feruje:- szkolenie wdrożeniowe do pracy na stanowisku,- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,- wsparcie przełożonego i współpracowników,- prywatną opiekę medyczną,- możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego na Życie.

Miejsce pracy:

Ryki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach